1
let na trhu
1
klientov
1
zrealizovane projekty
1
projekty v realizacii

Zabezpečujeme širokú ponuku Elektroinštalačných prác

Poskytujeme mnoho sluzieb nasim klientom, nejdulezitejsim clankem nasich sluzeb je nas stabilni tym, ktery se od paciatku spolocnosti nijak zasadne nemenil ba naopak rozširoval s ponukouv nasich sluzieb. Náš tím pravidelne oboznamujeme o individualných projektech na kterých spoločne pracujeme a absolvujeme  priebežné školenia.

Získáváme pribezne nove ochodne partnery a to tak abychom v tejto dobe mohli navrhnut priatelnou cenu nakladov a cez to dodrzali overenu kvalitu materialu. 

Zadny projekt neni pro nas prilis maly a proto nevahejte a kontaktujete nas.

 

 

Realizujeme naše nápady a vizie na vysoko oceňované úrovni.
Presvedčte sa sami a požiadajte o cenovú ponuku.

Servis

Servis pre Váš projekt

Poskytujeme kompletné poradenstvo ohľadom Vášho projektu tak, aby pri realizacii boli splnené všetky Vaše požiadavky.

Máme dlhoročné skúsenosti z projektantskej činnosti a preto môžeme našim klientom ponúknuť individuálne vypracovanie projektu podľa Vašich požiadaviek.

Realizáciu konkrétneho projektu vždy riešime tak, aby sme dodržali stanovené termíny zhotovenia a rovnako pri tom dodržiavali predpísanú bezpečnosť pri práci.

Klientom poskytujem možnosť odbornej prebhliadky v priebehu samotnej realizácie (a rovnako aj mimo realizácie), následne celý projekt ukončími odbornými skúškami a revíziami podľa platnej aktuálnej legislatívy.

Realizácia

Samotná realizacia

Pri samotnej realiyacii klademe na doraz bezpecnosti neilen v priebhu projektu. Pro kazdy projekt mame zkuseneho projektoveho manazera, ktery vede celou realizaci od zakladu do  zdarneho konce. 

Vzhledem ke skutecnostem, ze si za svoji praci stojime kazdy  dokonceny projekt ma i sve garancni obdobi ve kterem si stojine za kvalitou nasi prace a tím dáváme i jistotu nasim klientum ze v garacnim období jsou chraneni nasimi sluzbami.