Komplexné Riešenia V oblasti IT,
eleketroinštalácií & bezpečnostných systémov

Neváhajte nás Kontaktovať

Elektroinštalácie, Kamery, Video vrátniky, Dátové siete, Pristupové systémy, Zabezbečovacie systémy, Údržba objektov . Elektroinštalácie, Kamery, Video vrátniky, Dátové siete, Pristupové systémy, Zabezbečovacie systémy, Údržba objektov .

Elektroinštalácie

Špecializujeme sa na poskytovanie elektroinštalačných služieb pre komerčné a súkromné objekty. Zaisťujeme včasné a profesionálne elektroinštalácie, bezpečnosť a efektivitu Vašich elektrických systémov.

Videovrátniky

Ponúkame zariadenia na komunikáciu s návštevou pri vstupe: domáci audio-video vrátnik s možnosťou pridania kamery či ďalšej vnútornej jednotky na ovládanie elektrického zámku.

Dátové siete

Poskytujeme kompletné riešenia  pre podnikovú sieť, domácu počítačovú sieť, metalickú alebo optickú, softvér a bezpečnostné komponenty pre bezpečnú a stabilnú sieť.

zabezpečovacie systémy

Ponúkame inštalácie  zabezpečovacích systémov  značky Satel a  Paradox. Našim cieľom je poskytnúť  klientom najvyššiu úroveň ochrany a bezpečnosti ich domovov a podnikov.

Inteligentné domácnosti

Ponúkame profesionálne služby v oblasti inštalácie a nastavenia inteligentných domácností. Zabezpečíme kompletné zariadenie a prepojenie Vašich zariadení do jedného centrálneho systému.

Kamerové systémy

Riešime dizajn, inštaláciu a údržbu CCTV systémov pre súkromné  a komerčné objekty . Či už potrebujete monitorovať svoj domov alebo podnik, máme riešenie, ktoré vyhovuje Vašim požiadavkám  a rozpočtu.

Požiarna ochrana

V úzkej, dlhoročnej spolupráci s firmou KBK Fire inštalujeme požiarno-bezpečnostné zariadenia  ako sú napríklad požiarne rolety, zariadenia pre odvod dymu a tepla a revidujeme požiarne klapky firmy IMOS a Mandík.

Údržba objektov

Ponúkame Vám  služby údržby a správy  objektov. Zabezpečíme kompletnú údržbu  budov a  ich zariadení. Prioritne sme zameraní na elektrické zariadenia, ale v spolupráci s našimi partnermi Vám vieme zabezpečiť aj servis všetkých  zariadení Vašich objektov.

Naša História

Máme dlhodobé bohaté skúsenosti v oblasti elektroinštalačných, zabezpečovacích systémov, IT technológiach… Začali sme ako malá spoločnosť,  ktorá vďaka našemu úsiliu vyrástla na silného, konkurencie schopného partnera na trhu, a to po celom Slovensku. Zistite viac o našej spoločnosti, histórii, tímu a projektoch, ktoré sme zrealizovali. 

Moderné technológie

Používame najnovšie technológie na trhu, ktoré nám dovoľujú realizovať aj náročné projekty pre tých najnáročnejších klientov. Spolupracujeme so skúsenými a odbornými dodávateľmi, implementujeme ich technológie v našich projektoch.

Náš tím

Skvelá tímová práca je kľúčom nášho úspechu! Veľa členov nášho tímu pracuje pre nás mnoho rokov. Počas tohto obdobia získavame mnoho nových skuseností a táto skutočnosť nám pomáha realizovať Vaše projekty na najvyššej úrovni.

Žiadosť o cenovú ponuku