1
rokov na trhu
1
klientov
1
zrealizovaných
projektov
1
projekty v realizácii

Elektroinštalácie

Špecializujeme sa na poskytovanie vysoko kvalitných elektroinštalačných služieb pre komerčné a rezidenčné objekty. Zaistujeme včasné a profesionálne inštalácie a zabezpečujeme bezpečnosť a efektivitu vašich elektrických systémov.

Inteligentné domacnosti

Ponúkame profesionálne služby v oblasti inštalácie a nastavenia inteligentných domácností. Zabezpečíme kompletné zariadenie a prepojenie vašich zariadení do jedného centrálneho systému.

Project Management

Our management teams provide project leadership and maintain a focus on the construction schedule.

Kamerové systémy

Riešime dizajn, inštaláciu a údržbu CCTV systémov pre rezidenčné a komerčné nehnuteľnosti. Či už potrebujete monitorovať svoj domov alebo podnik, máme riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Constructions

With experience in commercial contracting and professional industry practices, our

Videovrátniky

Ponúkame zariadenia na komunikáciu s návštevou pri vstupe: domáci telefón, interkom, audio-video vrátnik. s možnosťou pridania kamery či vnútorné jednotky so slúchadlom alebo panelom s obrazovkou na ovládanie elektrického zámku.

Renovations

Whatever you need to reconstruct in your house, our experts will develop a plan with the best options and do all the project and

Datové siete

Poskytujeme hardvér pre podnikovú sieť ponúkame podnikom kľúčové zariadenia, vrátane smerovačov, prepínačov a modemov pre metalické a optické siete, ako aj ďalšie riešenia, ako sú servery, softvér a bezpečnostné komponenty.

Renovations

Whatever you need to reconstruct in your house, our experts will develop a plan with the best options and do all the project and

Požiarná ochrana

Spracujeme projektovú dokumentáciu, inštalujeme požiarne bezpečnostné zariadenia aj požiarne rolety, pripravíme stavby ku kolaudácii a zabezpečíme preventívnu požiarnu ochranu. Ponúkame kompletný servis pre vašu bezpečnosť.

Project Management

Our management teams provide project leadership and maintain a focus on the construction schedule.

zabezpečovacie systémy

Ponúkame inštalácie pohybových senzorov, interkomov, bezpečnostných brán a systémov na ochranu vstupu. Naším cieľom je poskytnúť našim klientom najvyššiu úroveň ochrany a bezpečnosti ich domovov a podnikov.

Constructions

With experience in commercial contracting and professional industry practices, our

Údržba objektov

Ponúkame profesionálne služby v oblasti údržby objektov. Zabezpečíme kompletnú údržbu a opravy budov a zariadení vrátane elektroinštalácií, vodoinštalácií, klimatizácie a ďalších.

Naše Služby

Projekčná činnosť

Montáže

Výroba rozvádzačov

Odborné prehliadky a skúšky

Realizujeme naše nápady a vizie na vysoko oceňované úrovni.
Presvedčte sa sami a požiadajte o cenovú ponuku.

Náše skúsenosti

Naša História

Empleo má dlhodobé bohaté skúsenosti v elektroinstlaciach, zabezpecovacich systemoch, IT technologiach, atd.. Začali jsme jako malá spoločnost, ktorá vdaka nasemu usili vykvetla do silneho konkurcne schopneho partnera na trhu a to po celom Slovensku. Zjistete vice o nasi spolocnosti, historii, tímu a projektech ktore jsme zerealizovali.

Moderné technologie

Používáme poslední technologie na trhu, ketre nam dovoluji realizovat i náročné prrojekty pro ty nejnarocnejsi klienty. Spolupracujeme se skusenymi inženýry a implementujeme jejich technologie neilen v naší práci ale i v našich projektech.

Náš tím

Skúsený tím je kličem našeho úspechu. 

Great teamwork is the key to success! We share this statement and value each of our workers. A lot of of our team members work in Standocs for many years and achieved success in their professions. This fact helps us to construct our objects on the highest level.