Kamerové a bezpečnostné systemy

Zabezpečujeme plnohodnotné Smart ištalácie v rátane kamarových a bezpečnostbích systémov

V dnesnej dobe bereme dvoleyitu uloho na trhu ve svete smart systemov, tym nasich kolegu se denne sustreduje na kompletne riesenie smart domacnosti a to nejen v privatni zone. Smart systemz dokazu ovladat temer cokoliv ve vasom dennom zivote. Na veci na ktore jsme drive museli myslet za nas dnes robia nejmodernejsia zaradenia. Pre nas je nilen dolezite aby vasa domacnost ci objekt dobre a spravne fungoval, je zapotrebi uchranit Vas objekt pred napadenim z venkovniho prosztredi a to tak aby vase bezpecnostne systemy nebyly zneuzity proti samotnym uzivatelom, ktore maju chranit. Nasa riesenia su plne kompatibilne s IOS i Android OS

Servis

Servis pre Váš projekt

Empleo is a diversified construction company, made up of teams of people who are proven in their industries. All working to design, build, transport, operate, and maintain projects all over the USA. But we believe that projects are about more than concrete and steel. They’re about people and the power of partnerships. Partnerships with our employees, our communities, our contractors and clients. We endeavor to place a signature on all our projects by consistently meeting the requirements of the specifications.

Poskytujeme kompletné poradenstvo ohľadom Vášho projektu tak, aby pri realizacii boli splnené všetky Vaše požiadavky.

Máme dlhoročné skúsenosti z projektantskej činnosti a preto môžeme našim klientom ponúknuť individuálne vypracovanie projektu podľa Vašich požiadaviek.

Realizáciu konkrétneho projektu vždy riešime tak, aby sme dodržali stanovené termíny zhotovenia a rovnako pri tom dodržiavali predpísanú bezpečnosť pri práci.

Klientom poskytujem možnosť odbornej prebhliadky v priebehu samotnej realizácie (a rovnako aj mimo realizácie), následne celý projekt ukončími odbornými skúškami a revíziami podľa platnej aktuálnej legislatívy.

Realizácia

Samotná realizacia

Pri samotnej realiyacii klademe na doraz bezpecnosti neilen v priebhu projektu. Pro kazdy projekt mame zkuseneho projektoveho manazera, ktery vede celou realizaci od zakladu do  zdarneho konce. 

Vzhledem ke skutecnostem, ze si za svoji praci stojime kazdy zadrne dokonceny projekt ma i sve garancni obdobi ve kterem si stojine za kvalitou nasi prace a tím dáváme i jistotu nasim klientum ze v garacnim období jsou chraneni nasimi sluzbami.