Profil Spoločnosti

Spoločnosť Empleo s.r.o. vznikla v roku 2013. Pri svojom vzniku nadviazala na dlhoročné skúsenosti v oblasti realizácie elektroinštalácii, kamerových systémov, smart home projektov, datových sietí, ale aj požiarnej ochrany.

Naša spoločnosť aktívne funguje nielen na  Slovenskom trhu a realizuje svoje služby v objektoch rôznej veľkosti a spôsobu využitia a to od rodinných domov, cez bytové domy, školy a kultúrne zariadenia, obchodná centrá či  obchodne reťazce, až po výrobné spoločnosti a štátnu správu.

Náš tím je pravidelne oboznamovaný a absolvuje priebežné školenia, vrátane BOZP, týkajúce sa najmodernejších technológií ako inteligentné domy, dátové siete, prístupové a bezpečnostné prvky, kamerové systémy či alternatívne zdroje elektrickej energie. To všetko za účelom širšej ponuky a optimalného riešenia z hľadiska funkčnosti a ceny.

najdete nas v Žiline

September 2013

Vznik spoločnosti
Empleo s.r.o.

Naša spoločnosť existuje od roku 2013 a od tej doby sa zaoberá kompletným riešením a realizáciou elektroinštalácií a rôznych projektov.
September 2013
Január 2014

Požiarna ochrana

Začiatkom roku 2014 sme nadviazali spoluprácu so spoločnosťou KBK Fire a začali sme spoločne realizovať projekty v oblasti požiarnej ochrany pre malé i veľké komerčné objekty
Január 2014
Máj 2014

Dátové siete

Dátové siete sú neoddeliteľnou súčasťou elektroinštalácii, ktoré sme zaradili do zoznamu našich služieb v roku 2014, kedy došlo k rozšíreniu nášho klientského portfólia o obchodné a komerčné objekty.
Máj 2014
Február 2015

kamerové systémy
Zabezpečovacie systémy

Vďaka rozšireniu našho tímu a požiadaviek našich klientov, sme vytvorili aj diviziu Kamerových a Zabezpečovacích systémov, ktoré úspešne realizuje dodnes.
Február 2015
August 2015

Smart Home
inteligentná Domácnosť

V roku 2015 sme získali dôležité kontrakty so spoľahlivými dodávateľmi smart prvkov pre inteligentné domácnosti. V tejto dobe sme prišli na trh s overenými produktami tak, aby sme mohli ponúknuť kvalitný a spoľahlivý servis a inštaláciu pre všetkých klientov.
August 2015
October 2019

Správa a údržba

Myšlienka správy a údržby budov prišla v roku 2019, kedy sme úspešne realizovali velký projekt vrátane elektroinštalácie, dátových sietí, kamerových systémov, prístupových prvkov v rozsiahlom polyfunkčnom projekte v srdci mesta Žilina a tak sme obohatili našu ponúku o túto službu. Do dnešného dňa máme v správe niekolko polyfunkčnývh objektov.
October 2019